
Bendovi Hatebreed i Napalm Death, da podsetimo, nastupiće 23. februara u Domu omladine Beograda, a organizatori najavljuju i goste iznenađenja. Surova koncertna kombinacija svakako će obeležiti 2014. godinu, a više detalja možete pročitati ovde.

Anthrax, Quasarborn i Nadimač imena su koja su protresla Luku Beograd tople prolećne noći 29. maja,
Eksplozivni hip-hop dvojac Dalek prvi put je nastupio u Srbiji, čime smo čekirali još jednu stavku
Norveški bend Sirenia premijerno je nastupio u Srbiji i za prvi put - bilo je fantastično.
Bez mnogo filozofije i sa mnogo filozofije, to je ukratko bilo veče sa bendovima Terror, Death
Ćudljivi oktobar u šizofrenoj Srbiji, bio je to jedan izuzetan ambijent za nastup kultnog britanskog avangardnog